KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449147
nr 1644 9147
Veronica Kaevandes. Signerad, daterad -96, "Peovoolud. ". Olja på pannå, 58x48 cm, yttermått inklusive ram
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:16:28
22/9 09:19:01
400 kr
23/9 18:11:28